Q R REFERENCE BLADE LS

POLECAMY:

Wzmacniacz Staccato Dual Mono w DAT Szczecin

Kolejna nowość w ofercie to wzmacniacz polskiej produkcji Staccato Dual Mono.

Petarda w głębokiej klasie A.

O brzmieniu za dużo by pisać. Zwyczajnie wpadajcie na odsłuch, a nie pożałujecie.

Prezentacja produktów NAIM i VERTERE

W dniach 15 i 16 czerwca zapraszam na prezentację produktów firmy NAIM, oraz angielskiej marki VERTERE, która zajmuje się tworzeniem i projektowanie przewodów połączeniowych, które są w stanie zrewolucjonizować rynek niedrogiego sprzętu audio i wznieść go na wyżyny dotąd zarezerwowane wyłącznie dla urządzeń z wyższej półki cenowej.

Jesteśmy sklepem patronackim Elektrycznej Pomarańczy

Miło mi zakomunikować że sklep DAT dołączył do grupy Elektrycznej Pomarańczy i został jej sklepem patronackim. Wiążę się to z tym, iż od tej chwili, można będzie nabyć w sklepie wszystkie urządzenia z dystrybucji firmy DECIBEL jakie są w danej chwili w magazynach dystrybutora.

Zestawy głośnikowe Pylon Pearl

Zestawy głośnikowe Pylon Pearl to dwudrożne kolumny wolnostojące, oparte o starannie wyselekcjonowane przetworniki. Głośnik wysokotonowy posiada tekstylną kopułkę oraz wzmocniony układ magnetyczny. Głośnik niskotonowy ze sztywną membraną z włókna szklanego, ma dodatkową wentylację pod dolnym zawieszeniem, redukującą zjawisko kompresji przy większych poziomach głośności.

Olive - serwery plików muzycznych

Mam po raz kolejny wielką przyjemność poinformowania Państwa o pozyskaniu do oferty sklepu nowej marki. Tym razem są to doskonałej jakości serwery plików
muzycznych amerykańskiej firmy Olive.

Kolumny i wzmacniacze ZETA ZERO

Miło mi poinformować, że od dnia 9.04.2011 sklep jest oficjalnym partnerem TR Studio, firmy produkującej kolumny oraz wzmacniacze ZETA ZERO.

W OFERCIE POSIADAMY PRODUKTY TAKICH MAREK JAK:

Olive - serwery plików muzycznych

Mam po raz kolejny wielką przyjemność poinformowania Państwa o pozyskaniu do oferty sklepu nowej marki. Tym razem są to doskonałej jakości serwery plików muzycznych amerykańskiej firmy Olive. Do wprowadzenia tych produktów skłoniło mnie Państwa olbrzymie zainteresowanie odtwarzaniem muzyki zapisanej w postaci nieskompresowanych plików w formatach FLAC i WAV, oraz, a może przede wszystkim jakość muzyki z tych urządzeń. Dawno nie spotkała mnie tak miła niespodzianka. Do niedawna nie byłem zbyt wielkim zwolennikiem tego formatu. Słuchałem kilku urządzeń tego typu i muszę przyznać, że jakość w stosunku do ceny nie wywoływała u mnie achów i ochów jak u wielu szanownych recenzentów. Tutaj sytuacja przedstawia się zgoła odmiennie. Za stosunkowo niewygórowaną cenę (niewiele ponad 4tys.) dostajemy urządzenie, które jest w stanie poradzić sobie z konkurencją w postaci odtwarzaczy CD z przedziału 6-8 tys. złotych.Serwery podobnie jak odtwarzacze CD prezentują również różną jakość. Wybór tego producenta daje gwarancję zadowolenia z produktu, oraz możliwości słuchania muzyki na najwyższym możliwym poziomie. Wchodzimy proszę Państwa w nową erę urządzeń cyfrowych i czy to się komuś podoba czy nie - płyta CD wkrótce podzieli los winylu i stanie się niszową działką dla ortodoksyjnych audiofilów. Nic w tym złego. Sam będę ich w dalszym ciągu słuchał, tak jak słucham muzyki z płyt winylowych. Wiem jednak na pewno że Olive zagości w moim prywatnym systemie.Niedowiarków, oraz wszystkich zainteresowanych nowinkami zapraszam na odsłuch do salonu. Naprawdę warto.

Na chwilę obecną do Państwa dyspozycji posiadam model O3 HD. Wkrótce jednak oferta poszerzy się o następne modele, które chwilowo dostępne są na zamówienie. Jeszcze raz zapraszam serdecznie.  

"DAT"
ul. Kard. S. Wyszyńskiego 18
70-203 Szczecin
tel. kom.: 601 77 80 74
tel. stac.: 91 48 96 777
E-mail: biuro@dat.szczecin.pl