Q R REFERENCE BLADE LS

POLECAMY:

Wzmacniacz Staccato Dual Mono w DAT Szczecin

Kolejna nowość w ofercie to wzmacniacz polskiej produkcji Staccato Dual Mono.

Petarda w głębokiej klasie A.

O brzmieniu za dużo by pisać. Zwyczajnie wpadajcie na odsłuch, a nie pożałujecie.

Prezentacja produktów NAIM i VERTERE

W dniach 15 i 16 czerwca zapraszam na prezentację produktów firmy NAIM, oraz angielskiej marki VERTERE, która zajmuje się tworzeniem i projektowanie przewodów połączeniowych, które są w stanie zrewolucjonizować rynek niedrogiego sprzętu audio i wznieść go na wyżyny dotąd zarezerwowane wyłącznie dla urządzeń z wyższej półki cenowej.

Jesteśmy sklepem patronackim Elektrycznej Pomarańczy

Miło mi zakomunikować że sklep DAT dołączył do grupy Elektrycznej Pomarańczy i został jej sklepem patronackim. Wiążę się to z tym, iż od tej chwili, można będzie nabyć w sklepie wszystkie urządzenia z dystrybucji firmy DECIBEL jakie są w danej chwili w magazynach dystrybutora.

Zestawy głośnikowe Pylon Pearl

Zestawy głośnikowe Pylon Pearl to dwudrożne kolumny wolnostojące, oparte o starannie wyselekcjonowane przetworniki. Głośnik wysokotonowy posiada tekstylną kopułkę oraz wzmocniony układ magnetyczny. Głośnik niskotonowy ze sztywną membraną z włókna szklanego, ma dodatkową wentylację pod dolnym zawieszeniem, redukującą zjawisko kompresji przy większych poziomach głośności.

Olive - serwery plików muzycznych

Mam po raz kolejny wielką przyjemność poinformowania Państwa o pozyskaniu do oferty sklepu nowej marki. Tym razem są to doskonałej jakości serwery plików
muzycznych amerykańskiej firmy Olive.

Kolumny i wzmacniacze ZETA ZERO

Miło mi poinformować, że od dnia 9.04.2011 sklep jest oficjalnym partnerem TR Studio, firmy produkującej kolumny oraz wzmacniacze ZETA ZERO.

W OFERCIE POSIADAMY PRODUKTY TAKICH MAREK JAK:

Prezentacja produktów NAIM i VERTERE

Witam serdecznie wszystkich pasjonatów dobrego brzmienia.

Zapraszam wraz z firmą DECIBEL na prezentację produktów firmy NAIM, oraz nowej angielskiej marki VERTERE, która zajmuje się tworzeniem i projektowanie przewodów połączeniowych, które są w stanie zrewolucjonizować rynek niedrogiego sprzętu audio i wznieść go na wyżyny dotąd zarezerwowane wyłącznie dla urządzeń z wyższej półki cenowej. Nie oznacza to, że tylko tanie połączenia będzie można obejrzeć. Miłośnicy High-Endu znajdą również coś dla siebie. Co jednak- pozostanie na razie moją tajemnicą, aby nie psuć Państwu zabawy.

Będę miał przyjemność gościć podczas prezentacji przedstawicieli Vertere z Wielkiej Brytanii, oraz wyłącznego dystrybutora tej marki w Polsce Pana Cezarego Kochanowskiego, dzięki któremu całe to przedsięwzięcie zaistnieje. Podczas pokazu jak zwykle będzie można zadać nurtujące Państwa pytania  naszym gościom.
 
Vertere Acoustics jest nową firmą Touraja Moghaddama, człowieka odpowiedzialnego za wiele przełomowych rozwiązań opracowanych na przestrzeni kilkunastu lat dla firmy Roksan, w tym legendarnego gramofonu Xerxes. Teraz skierował on swoją uwagę na kwestie połączeń, będącą w 90% systemów hi-fi ich najsłabszym ogniwem mającym zgubny wpływ na końcową jakość reprodukowanego dzwięku.
 
Nowy produkt Pulse D-Fi jest podstawą dla przekazu audio wysokiej jakości.

Szczególnie dla młodej generacji , która przez dwie ostatnie dekady nie interesowała się postępem w dziedzinie technologii Hi-Fi produkty D-Fi łamią barierę niedostępności dzwięku najwyższej jakości dla przeciętnego użytkownika.Są to pierwsze kable zaprojektowane po to, aby wydobyć audiofilską jakość dźwięku z popularnych źródeł cyfrowych (I-pod, tablet, notebook, słuchawki, komputer). Jest to jedyne połączenie dostępne na masowym rynku zaprojektowane tak  aby dostarczyć możliwości znane dotąd tylko z rynku Hi-end w przystępnej cenie.Te unikalne produkty sprawdzają się doskonale w każdym systemie audio niezależnie czy podłączamy nimi I-poda, tableta, notebooka, słuchawki, komputer domowy czy system AV lub hi-fi.

D-fi czynią jakośc hi-end dostępną dla każdego.

Jeszcze raz serdecznie zapraszam na prezentację która odbędzie się w dniach 15 i 16 czerwca.


Pozdrawiam

Zbigniew Danilkiewicz 
"DAT"
ul. Kard. S. Wyszyńskiego 18
70-203 Szczecin
tel. kom.: 601 77 80 74
tel. stac.: 91 48 96 777
E-mail: biuro@dat.szczecin.pl