Q R REFERENCE BLADE LS

POLECAMY:

Wzmacniacz Staccato Dual Mono w DAT Szczecin

Kolejna nowość w ofercie to wzmacniacz polskiej produkcji Staccato Dual Mono.

Petarda w głębokiej klasie A.

O brzmieniu za dużo by pisać. Zwyczajnie wpadajcie na odsłuch, a nie pożałujecie.

Prezentacja produktów NAIM i VERTERE

W dniach 15 i 16 czerwca zapraszam na prezentację produktów firmy NAIM, oraz angielskiej marki VERTERE, która zajmuje się tworzeniem i projektowanie przewodów połączeniowych, które są w stanie zrewolucjonizować rynek niedrogiego sprzętu audio i wznieść go na wyżyny dotąd zarezerwowane wyłącznie dla urządzeń z wyższej półki cenowej.

Jesteśmy sklepem patronackim Elektrycznej Pomarańczy

Miło mi zakomunikować że sklep DAT dołączył do grupy Elektrycznej Pomarańczy i został jej sklepem patronackim. Wiążę się to z tym, iż od tej chwili, można będzie nabyć w sklepie wszystkie urządzenia z dystrybucji firmy DECIBEL jakie są w danej chwili w magazynach dystrybutora.

Zestawy głośnikowe Pylon Pearl

Zestawy głośnikowe Pylon Pearl to dwudrożne kolumny wolnostojące, oparte o starannie wyselekcjonowane przetworniki. Głośnik wysokotonowy posiada tekstylną kopułkę oraz wzmocniony układ magnetyczny. Głośnik niskotonowy ze sztywną membraną z włókna szklanego, ma dodatkową wentylację pod dolnym zawieszeniem, redukującą zjawisko kompresji przy większych poziomach głośności.

Olive - serwery plików muzycznych

Mam po raz kolejny wielką przyjemność poinformowania Państwa o pozyskaniu do oferty sklepu nowej marki. Tym razem są to doskonałej jakości serwery plików
muzycznych amerykańskiej firmy Olive.

Kolumny i wzmacniacze ZETA ZERO

Miło mi poinformować, że od dnia 9.04.2011 sklep jest oficjalnym partnerem TR Studio, firmy produkującej kolumny oraz wzmacniacze ZETA ZERO.

W OFERCIE POSIADAMY PRODUKTY TAKICH MAREK JAK:

Słuchawki dokanalowe Chord&Major

Oferta sklepu wzbogaciła się o wysokiej klasy słuchawki dokanałowe Chord&Major. Wszystkich modeli można posłuchać na miejscu i są dostępne w ciągłej sprzedaży.

Poniżej krótki opis charakterystyki słuchawek z materiałów reklamowych firmy:

Chord & Major specjalizuje się w projektowaniu i produkcji wysokiej jakości słuchawek, które dostrajane są do odpowiednich stylów muzycznych.

Studiując historię, elementy, cechy i charakter każdego gatunku, przygotowane zostały odpowiednie brzmienia słuchawek oraz zoptymalizowane pod kątem wybranych kierunków muzycznych

Major 5`14 - World Music - rozszerzają scenę dźwiękową, ożywiają atmosferę i wydobywają istotę i detale środowiska doświadczanego na żywo. Jest to powrót do świata muzyki. Przestrzenna wrażliwość, powietrze, oraz najdrobniejsze ruchy muzyków. Wysoka rozdzielczość przeniesie Państwa do tętniących życiem ulic i miejsc, gdzie ulubiona muzyka ze świata jest tworzona.

- Poszerzona scena dźwiękowa
- Ożywiona atmosfera
- Wydobywa istotę i detale środowiska muzyki na żywo

Major 6`13 - Ballad - zwiększa ciepło i wrażliwość na delikatne niuanse głosu wokalisty. Tym charakterem odzwierciedla historię skrywaną za słuchaną balladą w wyrafinowanym świetle, przynosząc wyszukany dźwięk. Wyważona częstotliwość uwydatnia wokal z wielką jasnością, wdziękiem i emocjami.

- delikatny dźwięk
- dobrze wyważona częstotliwość
- czysty i przejrzysty wokal

Major 7`13 - Jazz - Płynny saksofon, namiętny wokal, rezonansowe drgania perkusji i basu: wszystko rozkosznie renderowane przez Major 7'13. Głębokie basowe tony i aksamitny wokal to definicja intymności przestrzeni klubu jazzowego.

- swobodna atmosfera
- pełne niskie tony
- aksamitny wokal

Major 8`13 - Rock - Czy to czyste, naturalne wysokie, czy też ciężkie i potężne niskie, Major 8'13 kusi instrumenty by dostarczyły to co w nich najlepsze. Wymierzają najdrobniejsze szczegóły potężnego basu, czystych gitar oraz szybkiego tempa perkusji.

- ciężki, potężny bas
- szczegółowe soprany
- poczucie prędkości tempa

Major 9`13 - Classical - Podczas zarysowywania uwagi na wyrazistych cechach każdego instrumentu, Major 9'13 przykładają szczególną uwagę do skrzypiec i instrumentów dętych. Nawet przy odtwarzaniu kompleksowego trój wymiarowego dźwięku orkiestry, oferują szczegółową indywidualność każdego instrumentu dla głębokiego zadowolenia z muzyki klasycznej.

- szczegółowa indywidualność instrumentów
- czyste i jasne wysokie tony
- wydatne ulotne elementy muzyczne

"DAT"
ul. Kard. S. Wyszyńskiego 18
70-203 Szczecin
tel. kom.: 601 77 80 74
tel. stac.: 91 48 96 777
E-mail: biuro@dat.szczecin.pl