Q R REFERENCE BLADE LS

POLECAMY:

Wzmacniacz Staccato Dual Mono w DAT Szczecin

Kolejna nowość w ofercie to wzmacniacz polskiej produkcji Staccato Dual Mono.

Petarda w głębokiej klasie A.

O brzmieniu za dużo by pisać. Zwyczajnie wpadajcie na odsłuch, a nie pożałujecie.

Prezentacja produktów NAIM i VERTERE

W dniach 15 i 16 czerwca zapraszam na prezentację produktów firmy NAIM, oraz angielskiej marki VERTERE, która zajmuje się tworzeniem i projektowanie przewodów połączeniowych, które są w stanie zrewolucjonizować rynek niedrogiego sprzętu audio i wznieść go na wyżyny dotąd zarezerwowane wyłącznie dla urządzeń z wyższej półki cenowej.

Jesteśmy sklepem patronackim Elektrycznej Pomarańczy

Miło mi zakomunikować że sklep DAT dołączył do grupy Elektrycznej Pomarańczy i został jej sklepem patronackim. Wiążę się to z tym, iż od tej chwili, można będzie nabyć w sklepie wszystkie urządzenia z dystrybucji firmy DECIBEL jakie są w danej chwili w magazynach dystrybutora.

Zestawy głośnikowe Pylon Pearl

Zestawy głośnikowe Pylon Pearl to dwudrożne kolumny wolnostojące, oparte o starannie wyselekcjonowane przetworniki. Głośnik wysokotonowy posiada tekstylną kopułkę oraz wzmocniony układ magnetyczny. Głośnik niskotonowy ze sztywną membraną z włókna szklanego, ma dodatkową wentylację pod dolnym zawieszeniem, redukującą zjawisko kompresji przy większych poziomach głośności.

Olive - serwery plików muzycznych

Mam po raz kolejny wielką przyjemność poinformowania Państwa o pozyskaniu do oferty sklepu nowej marki. Tym razem są to doskonałej jakości serwery plików
muzycznych amerykańskiej firmy Olive.

Kolumny i wzmacniacze ZETA ZERO

Miło mi poinformować, że od dnia 9.04.2011 sklep jest oficjalnym partnerem TR Studio, firmy produkującej kolumny oraz wzmacniacze ZETA ZERO.

W OFERCIE POSIADAMY PRODUKTY TAKICH MAREK JAK:

ADVANCE ACOUSTIC

Kolejną marką, która po długiej nieobecności zawitała ponownie na szczecińskim rynku audio jest  ADVANCE ACOUSTIC.

Ta szanowana firma swoimi produktami inklinuje serią Advance Paris do grupy urządzeń highendowych. Podstawowa seria urządzeń mimo niewygórowanej ceny, jest również godną polecenia i charakteryzuje się wyjątkowo dobrym stosunkiem jakości do ceny, a co najważniejsze posiada dzięki swojemu  niebanalnemu wyglądowi wysoki współczynnik WAF Wink. ( współczynnik akceptacji przez żony)

W ofercie znajdziemy tradycyjne urządzenia takie jak wzmacniacze czy odtwarzacze CD i tunery.

Pod względem dźwiękowym urządzenia zaspokoją potrzeby osób szukających doskonałej przestrzenności i neutralności brzmienia z nutką analogowej maniery.
Przepiękne wskaźniki wychyłowe wzmacniaczy i czarne panele frontowe ze szkła nadają tym urządzeniom wyjątkowego uroku.

Konstruktorzy Advace'a idąc z duchem czasu ofertę uzupełnili o doskonałe urządzenie do streamingu wzbogacone o funkcje odtwarzania płyt CD,tuner, radio internetowe oraz wbudowany wzmacniacz. W efekcie daje to wyjątkowo uniwersalny system, który potrzebuje jedynie do funkcjonowania podłączenia kolumn.

Gorąco polecamy, zapraszamy do odsłuchów i zakupu.  
"DAT"
ul. Kard. S. Wyszyńskiego 18
70-203 Szczecin
tel. kom.: 601 77 80 74
tel. stac.: 91 48 96 777
E-mail: biuro@dat.szczecin.pl