Q R REFERENCE BLADE LS

POLECAMY:

Wzmacniacz Staccato Dual Mono w DAT Szczecin

Kolejna nowość w ofercie to wzmacniacz polskiej produkcji Staccato Dual Mono.

Petarda w głębokiej klasie A.

O brzmieniu za dużo by pisać. Zwyczajnie wpadajcie na odsłuch, a nie pożałujecie.

Prezentacja produktów NAIM i VERTERE

W dniach 15 i 16 czerwca zapraszam na prezentację produktów firmy NAIM, oraz angielskiej marki VERTERE, która zajmuje się tworzeniem i projektowanie przewodów połączeniowych, które są w stanie zrewolucjonizować rynek niedrogiego sprzętu audio i wznieść go na wyżyny dotąd zarezerwowane wyłącznie dla urządzeń z wyższej półki cenowej.

Jesteśmy sklepem patronackim Elektrycznej Pomarańczy

Miło mi zakomunikować że sklep DAT dołączył do grupy Elektrycznej Pomarańczy i został jej sklepem patronackim. Wiążę się to z tym, iż od tej chwili, można będzie nabyć w sklepie wszystkie urządzenia z dystrybucji firmy DECIBEL jakie są w danej chwili w magazynach dystrybutora.

Zestawy głośnikowe Pylon Pearl

Zestawy głośnikowe Pylon Pearl to dwudrożne kolumny wolnostojące, oparte o starannie wyselekcjonowane przetworniki. Głośnik wysokotonowy posiada tekstylną kopułkę oraz wzmocniony układ magnetyczny. Głośnik niskotonowy ze sztywną membraną z włókna szklanego, ma dodatkową wentylację pod dolnym zawieszeniem, redukującą zjawisko kompresji przy większych poziomach głośności.

Olive - serwery plików muzycznych

Mam po raz kolejny wielką przyjemność poinformowania Państwa o pozyskaniu do oferty sklepu nowej marki. Tym razem są to doskonałej jakości serwery plików
muzycznych amerykańskiej firmy Olive.

Kolumny i wzmacniacze ZETA ZERO

Miło mi poinformować, że od dnia 9.04.2011 sklep jest oficjalnym partnerem TR Studio, firmy produkującej kolumny oraz wzmacniacze ZETA ZERO.

W OFERCIE POSIADAMY PRODUKTY TAKICH MAREK JAK:

Informacje o firmie

        Witam Państwa serdecznie na internetowej stronie mojego sklepu. Pomysł otwarcia sklepu z elektroniką służącą do odtwarzania muzyki, narodził się bardzo dawno i był wynikiem moich zainteresowań, a nawet pasji jakiej uległem już w dzieciństwie, kiedy to w moim rodzinnym domu codziennie zasiadałem do pianina należącego niegdyś do Księżnej Milanowskiej i wytrwale ćwiczyłem zadawane mi przez mojego Ojca najpierw prostsze a później coraz trudniejsze i bardziej skomplikowane utwory. Zarażony miłością do muzyki nie potrafiłem sobie wyobrazić życia bez niej. Miałem przyjemność grywania na drugich co do wielkości organach kościelnych w Polsce w Bazylice Katedralnej w Leżajsku. Jako młody chłopak grałem w zespole muzycznym. Zdobyłem także wykształcenie muzyczne uczęszczając do szkoły muzycznej. W trakcie studiów prowadziłem Radio Akademickie itd...

        Po latach stwierdziłem, że bardzo wielu ludzi słuchających muzykę, nie za bardzo wie jak ona naprawdę powinna brzmieć odtwarzana z nośników, a w związku z tym jak prawidłowo skonfigurować system. Wykorzystując swoją wiedzę nabytą w praktyce staram się pomóc każdemu, kto trafi do mojego sklepu, zarówno w konfiguracji zestawu, jak i doborze właściwego systemu do pomieszczenia odsłuchowego. Bardzo ważne dla mnie jest to, aby system spełniał oczekiwania Klientów, a jednocześnie muzyka odtwarzana na nim brzmiała jak najbardziej naturalnie. Oczywiście priorytetem są upodobania i preferencje brzmieniowe każdego człowieka. Będzie mi jednak zawsze bardzo miło, jeśli moje uwagi zostaną uwzględnione.

        W dalszym ciągu dokształcam się uczestnicząc w organizowanych przez Dystrybutorów sprzętu Audio i Kina Domowego konferencjach i szkoleniach. Odwiedzam wystawy ukazujące najnowsze trendy w technice i prezentujące nowości na rynku. Pogłębianie wiedzy fachowej ma na celu jak najlepszą obsługę Was drodzy Klienci. Bez względu na to, czy traficie do mnie po tani zestaw Kina Domowego, czy po system stereo za kilkadziesiąt tysięcy złotych- zostaniecie zawsze obsłużeni z taką samą uprzejmością, ponieważ wszyscy jesteście dla mnie tak samo ważni.Wynika to z mojego przekonania, że każdy bez względu na zasobność portfela ma prawo do realizacji swoich zainteresowań i marzeń.

       W 2004 roku otwarty przeze mnie sklep mieszczący się przy al. Wojska Polskiego 31 przeniesiony został na skutek likwidacji Pasażu Bogusława na nowe miejsce i od 15 stycznia 2010 r. do 31 sierpnia 2011 mieścił sie przy ul. Kard. S. Wyszyńskiego 26.

 
       Wszystko co dobre kiedyś się kończy aby mogło nadejść lepsze. I tak oto mamy kolejną odsłonę historii sklepu DAT. Ekonomia zrobiła swoje i od 10 stycznia 2012 roku mam przyjemność goscić Państwa pod nowym adresem. Tym razem już na dłużej mam nadzieję jeśli tylko fortuna na to pozwoli. Niniejszym ogłaszam, że sklep nie został zamknięty ku rozpaczy życzliwych i otwiera gościnne podwoje dla swoich klientów przy ul. Kard. S. Wyszyńskiego 18. Miłą wiadomością dla zmotoryzowanych będzie to, iż nie muszą już martwić się o zaparkowanie. Posiadamy zamknięte miejsca parkingowe dla klientów sklepu za ciągiem handlowym. Wjazd na parking od ul. Z.Herberta.

        Zapraszam Państwa serdecznie do mojego Salonu. Do Państwa dyspozycji pozostaje 150 m² powierzchni wypełnionej sprzętem oraz kompetentny personel, który postara się sprostać Państwa wymaganiom. Znajdziecie tu Państwo mam nadzieję to czego szukacie. Sklep wzbogacił się o nowe marki, zarówno takie, które na naszym rynku są już zadomowione, jak i takie, które dopiero na nim zaistniały. Ponieważ prowadzę salon niezależny, mogę wybrać to co na rynku moim zdaniem jest najbardziej wartościowe i ma najlepszy stosunek jakości do ceny. Gwarantuje to Państwu wybór urządzeń wyselekcjonowanych i dlatego też niektórych marek w ofercie nie znajdziecie Państwo. W sklepie jest do Państwa dyspozycji duża sala sprzedaży połączona ze stanowiskiem odsłuchowym oraz dodatkowe pomieszczenie odsłuchowe i całkowicie osobna sala kinowa przygotowana specjalnie pod kątem videofanów.

        Wszystkie pomieszczenia zaadoptowane zostały akustycznie tak, aby jak najbardziej przypominały warunki domowe. Nie musicie więc obawiać się, że sprzęt zakupiony u mnie, w domu będzie "grał" inaczej (gorzej).

Właściciel
Zbigniew Danilkiewicz

 

"DAT"
ul. Kard. S. Wyszyńskiego 18
70-203 Szczecin
tel. kom.: 601 77 80 74
tel. stac.: 91 48 96 777
E-mail: biuro@dat.szczecin.pl