Q R REFERENCE BLADE LS

POLECAMY:

Wzmacniacz Staccato Dual Mono w DAT Szczecin

Kolejna nowość w ofercie to wzmacniacz polskiej produkcji Staccato Dual Mono.

Petarda w głębokiej klasie A.

O brzmieniu za dużo by pisać. Zwyczajnie wpadajcie na odsłuch, a nie pożałujecie.

Prezentacja produktów NAIM i VERTERE

W dniach 15 i 16 czerwca zapraszam na prezentację produktów firmy NAIM, oraz angielskiej marki VERTERE, która zajmuje się tworzeniem i projektowanie przewodów połączeniowych, które są w stanie zrewolucjonizować rynek niedrogiego sprzętu audio i wznieść go na wyżyny dotąd zarezerwowane wyłącznie dla urządzeń z wyższej półki cenowej.

Jesteśmy sklepem patronackim Elektrycznej Pomarańczy

Miło mi zakomunikować że sklep DAT dołączył do grupy Elektrycznej Pomarańczy i został jej sklepem patronackim. Wiążę się to z tym, iż od tej chwili, można będzie nabyć w sklepie wszystkie urządzenia z dystrybucji firmy DECIBEL jakie są w danej chwili w magazynach dystrybutora.

Zestawy głośnikowe Pylon Pearl

Zestawy głośnikowe Pylon Pearl to dwudrożne kolumny wolnostojące, oparte o starannie wyselekcjonowane przetworniki. Głośnik wysokotonowy posiada tekstylną kopułkę oraz wzmocniony układ magnetyczny. Głośnik niskotonowy ze sztywną membraną z włókna szklanego, ma dodatkową wentylację pod dolnym zawieszeniem, redukującą zjawisko kompresji przy większych poziomach głośności.

Olive - serwery plików muzycznych

Mam po raz kolejny wielką przyjemność poinformowania Państwa o pozyskaniu do oferty sklepu nowej marki. Tym razem są to doskonałej jakości serwery plików
muzycznych amerykańskiej firmy Olive.

Kolumny i wzmacniacze ZETA ZERO

Miło mi poinformować, że od dnia 9.04.2011 sklep jest oficjalnym partnerem TR Studio, firmy produkującej kolumny oraz wzmacniacze ZETA ZERO.

W OFERCIE POSIADAMY PRODUKTY TAKICH MAREK JAK:

Kolumny i wzmacniacze ZETA ZERO

Miło mi poinformować, że od dnia 9.04.2011 sklep jest oficjalnym partnerem TR Studio, firmy produkującej kolumny oraz wzmacniacze ZETA ZERO. Zapraszam wszystkich miłośników dobrego dźwięku na prezentację oraz do zakupu kolumn ZETA ZERO VENUS PICOLA . W zakładce PREZENTACJE można przeczytać krótką relację z kilkudniowego spotkania szczecińskich audiofilów z tymi urządzeniami oraz ich konstruktorem Panem Tomaszem Rogulą. Pozostałe modele kolumn są dostępne na zamówienia indywidualne.

Szczególnie polecam analogowe wzmacniacze mocy Zeta Zero, które ze względu na swoje właściwości pracy nadają się do wysterowywania praktycznie każdych kolumn - czy to małych audiofilskich zespołów podstawkowych o niskiej impedancji, czy też dużych zestawów głośnikowych o łagodnych charakterystykach. Niski szum własny pozwala na bardzo ciche słuchanie muzyki bez obaw o czystość przekazu a wysoka wydolność prądowa daje swobodę wysterowania glośników nawet przy niskich pozimach głośności (brak efektu ucieczki niskich składowych dźwięku. To że wzmacniacz ma wysoką rezerwę prądową i moc nie oznacza, że musi on i wręcz trzeba na nim "ryczeć" mówiąc językiem potocznym.Wzmacniacze co bardzo istotne charakteryzują się również bezgłośnym startem i kompletną ciszą przy wyłączaniu (nie towarzyszy im głośne puknięcie w głośnikach). To w jaki sposób używamy wzmacniacza zależy tylko od nas i naszych potrzeb.

Ci, którzy więc obawiają się niewiarygodnej mocy tego maleństwa mogą spać spokojnie - ten wzmacniacz nie spali Waszych kolumn, a bedzie jedynie dla nich dopalaczem dzięki któremu odlecicie w bajeczny świay muzyki. Zainteresowanych śrubkologią odsyłam do materiałów źródłowych, a spragnionych dźwięku  zapraszam na odsłuch tego "małego ciałem, a wielkiego duchem" cudu techniki.

Dane techniczne kolumn można zobaczyć tutaj,
natomiast dane wzmacniaczy dostępne są tutaj.

Zapraszam serdecznie
Zbigniew Danilkiewicz

"DAT"
ul. Kard. S. Wyszyńskiego 18
70-203 Szczecin
tel. kom.: 601 77 80 74
tel. stac.: 91 48 96 777
E-mail: biuro@dat.szczecin.pl